I prima krejzovi. Krejzovi, 51. epizoda 2019-11-18

Herecké obsazení

i prima krejzovi

Se Sašou Rašilovem má dvě dcery, Antonii a Josefínu. Herectví se věnoval ochotnicky již od svého dětství, byl členem Dismanova rozhlasového dětského souboru, jako dítě si zahrál i v několika starších českých filmech. Bára se nechá přemluvit, ale záhy toho hořce lituje… Danka poprosí Michala, aby jí pomohl s rozchodem s hasičem Rudou. Chce chytit ujíždějící vlak a ještě prožít něco velkého. Hrála ve filmech Panic je nanic 2005 a Ať žijí rytíři! Rebelka, která své rodině zanechala nechtěné dědictví — svého kamaráda, který u nich musí bydlet.

Next

Krejzovi (2018) trailer nového seriálu TV Prima

i prima krejzovi

Nejstarší dcera, která bohužel prožívá krizi středního věku. . . Ondra se tomu ale směje. Jedná se také o dabingového herce. . Věnuje se také dabingu, od úmrtí Heleny Štáchové převzala v seriálu Simpsonovi Lízu.

Next

Krejzovi, 51. epizoda

i prima krejzovi

Jan Šťastný je český herec. Navrhne, že s sebou vezme i Viky a zkusí ji dostat do komparzu. Původně měla být zdravotní sestrou, ale začala účinkovat v šumperském divadle, kde spolupracovala mimo jiné s Davidem Drábkem. Puňťa má ale zvláštní problém. Narodila se v Šumperku, později se s rodiči přesídlila do Rapotína. Hlava rodiny, milující otec čtyř dcer, které dost často nechápe.

Next

Krejzovi, 51. epizoda

i prima krejzovi

. . Ztřeštěná, ale přesto vyrovnaná a spokojená. Příšerně smrdí, a klaun neví proč. Paradoxně díky ní se rodina opět postaví finančně na nohy.

Next

Krejzovi, 44. epizoda

i prima krejzovi

Během okamžiku ale zjistí, že je všechno jinak, a musí začít znovu. Má smysl pro humor a sebeironii. Šaldy v Liberci, poté byl angažován jako herecký elév ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti, odtud pak přešel do brněnského Státního divadla, kde působil v letech 1962 až 1969. Vanda Hybnerová je česká herečka, dcera herce, mima a divadelního pedagoga Borise Hybnera, bývalá manželka herce Saši Rašilova. Vanda Hybnerová absolvovala pražskou jazykovou základní školu v Ostrovní ulici. Filip Blažek je český divadelní, filmový a dabingový herec. Na divadle působí od počátku 60.

Next

Herecké obsazení

i prima krejzovi

V roce 1992 z Národního divadla odešel a stal se členem souboru činohry Divadla na Vinohradech. Lucie Polišenská je česká divadelní, televizní a filmová herečka. Bohužel také nadání působit katastrofy. Je přesvědčený, že otcem musí být on. Již v roce 1956 se objevil v dětské roli na scéně Tylova divadla.

Next

Krejzovi (2018) trailer nového seriálu TV Prima

i prima krejzovi

Čumpelík září štěstím, že bude moct Krejzovi představit své příbuzné a dokázat mu, že i on má skvělou velkou rodinu… Flanderka přesvědčí Báru, aby vyrobila pro jeho známého luxusní dárkové koše. . V roce 2011 uzavřel sňatek s herečkou a režisérkou Barborou Petrovou. Je aktivní profesionální kutil, který má v televizi pravidelný kutilský magazín. . Známou se stala především díky seriálovým rolím.

Next

Herecké obsazení

i prima krejzovi

. Flanderková se přijde Báře pochlubit, že Scarlet bude hrát v reklamě. Markéta Plánková je česká herečka, muzikantka, zpěvačka a moderátorka. . . Je ztělesněním ženskosti, mateřství a rodinného krbu. Takže kromě veterinární praxe, v níž se musí potýkat se střelenými majiteli zvířat, musí zkrotit i krizi středního věku své ženy.

Next

Krejzovi, 44. epizoda

i prima krejzovi

Petr je z toho nadšený a tlačí Slepičáka, aby obojí prezentoval na blížící se zahrádkářské výstavě. Slepičák začne vyrábět hnojivo ze slepičího trusu a speciální krmivo pro drůbež. Václav Postránecký je český herec, režisér a divadelní pedagog. Vystudovala obor hudebně-dramatický na Pražské konzervatoři. . Jedinou ambicí je, aby byli všichni šťastní.

Next

Krejzovi (2018) trailer nového seriálu TV Prima

i prima krejzovi

Fajn chlap, kterému se momentálně zbláznila manželka. A Luděk přesvědčuje Ondru, aby si pro jednou vyzkoušel nějakou manuální práci. . Pája náhodně potká svou bývalou holku. On je přece vyhlášený nešika. A do jeho podmanivého hlasu se kdysi zamilovala jeho žena Helena.

Next